Kurzy angličtiny v zahraničí

Není žádným tajemstvím, že nejlépe se anglicky naučíte v zahraničí, proto není nic lepšího, než vyjet na studjní nebo pracovní pobyt do anglicky hovořící země. Kurzy angličtiny v zahraničí pro studenty i dospělé nabízí v České republice mnoho společností, proto se nemusíte obávat, že nebude z čeho vybírat. Studium angličtiny v zahraničí si můžete ve většině případů nastavit podle parametrů, které vám vyhovují. Kurzy angličtiny, které budou nejlépe vyhovovat vašim potřebám, si můžete vybrat u následujících institucí a škol. 

  • ESL

Společnost ESL nabízí jazykové kurzy po celém světě. Studium angličtiny nabízí v Anglii, Skotsku, USA, Kanadě, Austrálii, Maltě i v exotičtějších zemích jako například Indii, Novém Zélandu, na Filipínech nebo Barbadosu. Po ukončení kurzů si můžete udělat některý z mezinárodních certifikátů. Více informací najdete na webových stránkých.

  • INTACT

Jazyková škola INTACT nabízí studium angličtiny skoro po celém světě. Kromě klasických anglicky mluvících zemí nabízí i destinace jako Singapur, Barbados či Jihoafrickou republiku. Samozřejmostí je možnost uzavřít své studium certifikátem z angličitny. Bližší info o nabídce studijních pobytů v zahraničí najdete zde.

  • STUDENT AGENCY

Asi největší a nejznámější agenturou, která zajištuje pracovní i studijní pobyty v zahraničí je Student Agency. Její nabídka je ze všech poskytovatelů asi největší. Student Agency nabízí spoustu doplňkových služeb, které vám mohou jazykový pobyt v zahraničí ulehčit a zpříjemnit. Nabídku jazykových a pracovních pobytů od Student Agency naleznete na těchto stránkách

 

 

Diskusní téma: Jazykové kurzy angličtiny v zahraničí

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek